Luxury One Bedroom Flat Near Le Louvre I

  • 50 м²
  • 1 спальня
  • 1 ванна кімната

Luxury One Bedroom Flat Near Le Louvre I Paris розташовані за 10 хвилин пішої прогулянки від станції метро Опера і пропонують Wi-Fi для ділових поїздок та відпочинку. Гран-Пале лише за 1.5 км, а музей Орсе розташований на близькій відстані від апартаментів.

Зупиняючись в апартаментах, гості мають доступ до вітальні обладнаної системою клімат-контролю.

Це помешкання оснащене повністю обладнаною кухнею для тих, хто бажає самостійно готувати їжу.

Апартаменти розташовані у районі 1-й - Лувр, на відстані 13-хвилинної прогулянки від площі Згоди. Тюїльрі знаходиться поблизу помешкання. Luxury One Bedroom Flat Near Le Louvre I також розташовані всього за 0.8 км від залізничного вокзалу Обер.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Luxury One Bedroom Flat Near Le Louvre I Париж
Studio Au Proche Du Louvre
Ціна лише для моб. пристроїв

Studio Au Proche Du Louvre

125 м від помешкання
USD 118 USD 106
за ніч
Sweett - Opera A
Ціна лише для моб. пристроїв

Sweett - Opera A

789 м від помешкання
Appartment Au Coeur De Paris 8E
Ціна лише для моб. пристроїв

Appartment Au Coeur De Paris 8E

797 м від помешкання
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Париж Орлі Аеропорт
    18 км

    Залізничні вокзали

    Chatelet Les Halles
    1.1 км

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    Послуги на території

    • Камера схову багажу

    Для дітей

    • Дитячі ліжечка

    В номерах

    • Кондиціонер

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено
    • Ліфт

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 16:00 до 22:00
    Реєстрація виїзду: до 11:00
    Номер ліцензії7510113005184
    Часті питання
    • У Luxury One Bedroom Flat Near Le Louvre I можна розмістити домашніх тварин?
      У Luxury One Bedroom Flat Near Le Louvre I не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • Квартира Luxury One Bedroom Flat Near Le Louvre I розташована поруч із залізничним вокзалом?
      Залізничний вокзал Обер розташований на близькій відстані від квартири Luxury One Bedroom Flat Near Le Louvre I.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Париж Орлі Аеропорт
    18 км

    Залізничні вокзали

    Chatelet Les Halles
    1.1 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Luxury One Bedroom Flat Near Le Louvre I Париж

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити